Welkom bij Verkeersschool Marcel van den Bergh vof.

 INDIVIDUEEL THEORIE LEERBEGELEIDING.

Wij werken alleen volgens afspraak.

MAATWERK TRAJECT

Individueel auto theorie leerbegeleiding.

Voor WIE leerlingen die moeite hebben met lezen, leren of concentratieproblemen kan individuele begeleiding effectief zijn. 

HOE ....waarbij de verkeersregels en verkeerssituaties stap voor stap worden uitgelegd in begrijpelijke taal met visuele ondersteuning. 

Zo kunnen leerlingen op hun eigen tempo de theorie begrijpen en oefenen


Theorie lessen zijn speciaal ontwikkeld voor mensen met dyslexie of autisme ondersteuning bij leer- of taalproblemen en examenvrees !

Zelf evaluatie ondersteund door ons ontwikkeld leerling volgsysteem.




De lessen worden ondersteunt door beperkte teksten te gebruiken en voorbeelden uit de praktijk.

Extra aandacht wordt besteed aan onderwerpen die tijdens een examen vaak onduidelijk blijken te zijn.

Bij ons wordt er ouderwets theorieles gegeven soms helpen tips en "ezelbruggetjes" om de slagingskans te vergroten.

Proefexamens met nabespreking en uitgebreide mogelijkheid om vragen te stellen.



Het examen bestaat uit 50 vragen en wordt getoetst in één doorlopend geheel. 

Er volgt één uitslag na het maken van het examen. 

De kandidaat is geslaagd wanneer binnen 30 minuten tijd minstens 44 vragen goed zijn beantwoord.

De kandidaat krijgt 30 minuten de tijd om het examen te maken. 

Bij een theorie-examen met extra tijd, een individueel begeleid theorie-examen en theorie-examen met tolk krijgt de kandidaat 45 minuten de tijd. 

Dit is gelijk aan het huidige theorie-examen voor het B-rijbewijs.   



 



Einde pagina